המשרד הינו משרד בוטיק המתמקד בתחום הנדל"ן, ומאפשר לחברות, גופים עסקיים, אנשי עסקים ויזמים העוסקים בתחום הנדל"ן, כמו גם לאנשים פרטיים המעוניינים בביצוע עסקאות בנדל"ן, לרכז תחת קורת גג אחת את הטיפול המשפטי במכלול העניינים המשפטיים הנגזרים מפעילותם בתחום הנדל"ן.

לעורך הדין אורן גרוטס היכרות מעמיקה עם ענף הבנקאות בישראל, נוהלי עבודתם של הבנקים המסחריים והשיקולים המנחים אותם בפעולותיהם, וידע רב במערכות הדינים, פסיקות בתי המשפט והוראות המפקח על הבנקים, המסדירות את פעולות הבנקים המסחריים ואת יחסיהם עם לקוחותיהם. כל אלה מקנים לו את הכלים לייצג את לקוחות המשרד באופן מיטבי מול הבנקים.

מייסד המשרד, עורך הדין אורן גרוטס, הינו בעל ניסיון רב בטיפול בתביעות נזיקין ותביעות ביטוח מסוגים שונים. במהלך השנים טיפל עורך הדין אורן גרוטס במגוון רחב של תביעות נזיקין ותביעות ביטוח, ובכללן תביעות שעניינן פגיעות גוף כתוצאה מהתחשמלות, פגיעות גוף כתוצאה מביצוע עבודות קבלניות, פגיעות גוף שאירעו במרחב הציבורי, פגיעות גוף שאירעו כתוצאה מתאונות דרכים, פגיעות בעבודה ונזקי רכוש עקב שריפות.

מייסד המשרד, עורך הדין אורן גרוטס, הינו בעל ניסיון עשיר בייצוג והופעה בבתי משפט ובהליכי גישור או בוררות. במהלך השנים עסק עורך הדין אורן גרוטס בניהול תביעות כספיות בהיקפים גדולים ביותר, תביעות לסעדים הצהרתיים, בקשות לסעדים זמניים, ליטיגציה מנהלית והליכים בענייני מכרזים.

פרטי התקשרות

רח' אוסישקין 44 (פינת שד' ויצמן 10)
קריית מוצקין 2632444

טל': 04-8700740

פקס: 04-8700741

דוא”ל:

מפת אתר

איך להגיע?

יצירת קשר